De IKC Raad


De IKC Raad Marang praat mee, stemt al dan niet in met én adviseert over onderwerpen die met de organisatie van de school, de kinderopvang en de BSO te maken hebben. U kunt hierbij denken aan de keuze van lesmethodes, beleid tegen pesten, het schoolbudget, lestijden en ontwikkelingen op de kinderopvang en de BSO. Onze IKC Raad bestaat uit drie leden van het onderwijskundig personeel, één lid van de kinderopvang en de BSO en vier ouders. Een zittingsperiode van een Raadslid is drie jaar. Iemand kan maximaal zes jaar zitting hebben in de IKC raad.

Heeft u vragen over het werk van de IKC Raad of wilt u graag een signaal of informatie met ons delen, dan kunt u terecht bij één van de leden of kunt u mailen naar: ikcraadmarang@delinge.nl

Personeel

Rianne   Laurie
Rianne Geurds (leerkracht)          Laurie Peters (leerkracht)           

IMG_1545 (2)
Mariska Erdhuizen (pedagogisch medewerker)

Ouders

Petra van Dreumel, voorzitter  Maarten Gunsing, secretaris
Petra van Dreumel                                     Maarten Gunsing
(voorzitter)                                                   (secretaris)

Leonie van de Kamp             Sanne Scholten
Leonie van de Kamp                                 Sanne Scholten

Agenda

28 september 2021
16 november 2021
01 februari 2022
15 maart 2022
17 mei 2022
28 juni 2022

De vergaderingen starten om 18:30u.

Notulen:

2021-2022:

Notulen IKC Raad 28 september 2021

2020-2021:

Notulen MR 29 juni 2021
Notulen MR 16 maart 2021

Notulen MR 2 maart 2021

Notulen MR 26 januari 2021
Notulen MR 17 november 2020
Notulen MR 29 september 2020

2019-2020:

Notulen MR 23 JUNI 2020
Notulen MR 12 mei 2020

Notulen MR 3 MAART 2020

Notulen MR 14 jan 2020

Notulen MR 24 september 2019

Jaarverslag:

Jaarverslag IKC-raad 2019-2020